0212 342 43 42

|

bilgi@remaxahenk.com

Hayallerinizin yanına bizi not edin…

Zekeriyaköy Mah. Alaserçe Sokak No:2/2 Sarıyer İstanbul

TR

Gayrimenkul Danışmanı” olarak, sektörün önde gelen isimleriyle sohbet edip onların deneyimlerinden faydalanmak, iş hayatınız içerisinde profesyonel insanlarla tanışmak ve iş hayatınızda tanıştığınız insanlarla sadece müşteri/satıcı ilişkisi değil aynı zamanda bir arkadaş, bir dost ilişkisi kuracağınızın bilinciyle özveri ve güvenle çalışmak artık hayal değil. Emlakçılıktan tamamen farklı bir iş alanı olan “Gayrimenkul Danışmanlığı” eğitimli, donanımlı, alanında uzman ve insan ilişkilerinde oldukça başarılı kişilerdir. İş öncesi ve iş hayatınızda bu yönde birçok kurs ve seminer eğitimi alarak bu alanda kendinizi geliştirecek ve farkınızı ortaya koyacaksınız.

Bilmelisiniz ki, günümüzde birçok gayrimenkul alım – satım işi gayrimenkul danışmanları ile birlikte yapılmaktadır. Günümüzde bir çok insan, hayatlarında verdikleri en önemli kararlardan biri olan “ev alma kararı”nı mutlaka bir profesyonelden destek alarak hayata geçirmek isterler. Siz dünya çapında ünlü bir marka olan RE/MAX’ın gücünü arkanıza alarak bu sektörde güzel bir kariyer planlamak ister misiniz? Biz, 2007 yılından bu yana RE/MAX Ahenk olarak Sarıyer Bölgesi -Zekeriyaköy ve Boğaz Hattı’nda sektörümüzün öncüsüyüz. “Hayallerinizin yanına bizi de not edin.” sloganı ile başladığımız bu iş, birçok danışanımızın ilk ve ikinci kariyer sahibi olmasını sağladı. İşini seven, deneyimli ve uzman kadromuz ile gün geçtikçe büyüyor ve başarılarımıza her gün bir yenisini ekliyoruz.

  • Kariyerin boyunca alacağın birbirinden özel eğitimler
  • Dünya çapında üne sahip olan bir marka
  • Pazarlama stratejileri ve özel eğitim fırsatları
  • Uzman, deneyimli ve başarılı ekip arkadaşları
  • Sınırsız destek ve deneyim aktarımı

Sizi bekleyen şeylerden yalnızca birkaçı. Eğer siz de artık kendi işinizin patronu olmak istiyor ve bunun için bir fırsat arıyorsanız, bu girişimcilik fırsatını kaçırmayın.

Videolar

Bizimle Tanışmak İster Misiniz ?

Sizinle İletişime Geçebilmemiz İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurun.

Başlat
Remax Ahenk’in Uzman Gayrimenkul Danışmanı Hizmetinizde ! Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?