0212 342 43 42

|

bilgi@remaxahenk.com

Hayallerinizin yanınıza bizi not edin…

Zekeriyaköy Merkez Mevkii 1. Cadde No:64/1 Sarıyer/İstanbul-Avrupa

EN
RE/MAX Ahenk - Sarıyer/Zekeriyaköy / İstanbul-Avrupa Bölgesi
  0554 343 22 42   0212 342 43 42   gulay.avci@remaxahenk.com

Gülay Avcı

Gayrimenkul Danışmanı
EMLAK ARAYIŞINIZDA SAĞ KOLUNUZ!!
Değerli Alıcılar, Satıcılar ve Sevgili İş Arkadaşlarım 

Benimle çalışmalısınız çünkü : 1995 yılından beri Körfez ülkeleri ve Türkiye'de çeşitli üst düzey pozisyonlarda görev aldım. Bu esnada, %100 müşteri memnuniyeti prensibim sonucunda yerli ve yabancılardan oluşan geniş bir çevre edindim ve şimdi bu çevremi tüm alım-satım işlemlerimde kullanıyorum. 

Bolu doğumluyum. Ankara"da ODTÜ"de üniversite eğitimimi tamamladım. Dubai"de yaşarken eşimle tanışarak 2002 yılında tekrar Türkiye'ye döndüm. 

2005 - 2018 yılları arasında Birleşik Arap Emirlikleri ve Türkiye arasında Yatırım Danışmanlığı, RAKEZ Türkiye Bölge Müdürlüğü, Dubai-Abu Dhabi Satış Müdürlüğü gibi farklı pozisyonlarda görev aldım. 

Ben de her Türk gibi, günün birinde kendi evimin sahibi olmak için uzun yıllar çalışmıştım ve tam da o evi satın alma sürecinde yaşadığım olumlu ve olumsuz deneyimler sonucunda bir karar verdim: İstanbul devasa bir metropol ve ne yazık ki ciddi alıcı ve satıcılar her zaman layık oldukları hizmete ulaşamıyorlar. Bu sebeple ben 12 yıldır Sarıyer, Zekeriyaköy ve Boğaz hattında alanında uzman ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket eden RE/MAX AHENK ofisinin profesyonel ekibine katıldım. 

Ben iş hayatında kazandığım deneyimleri ve networkumu size pozitif bir gayrimenkul alım satım deneyimi yaşatmak için seferber edeceğim. Mülkünüzü en kısa zamanda en yüksek fiyata satmak için sizinle işbirliği yapacağımdan hiç şüpheniz olmasın. 

Bize Ulaşın

Gönder

Portföylerim

Remax Ahenk’in Uzman Gayrimenkul Danışmanı Hizmetinizde ! Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by