1 Portföy

Aşkın Çolak

Gayrimenkul Danışmanı

-Aşkın Çolak Farkı ;
Gayrimenkul sektörüne olan ilgim sayesinde sektörü yakından takip etmem ve dinamiklerini çok iyi analiz ediyor olmam.
Mülk alış ve satışlarınızda en doğru şekilde sizi yönlendireceğime emin olabilirsiniz.
Vaktiniz ve yatırımlarınız kıymetli dolayısıyla herhangi bir kayıp yaşamamak için beni arayın !

1985 yılı Gölcük / Kocaeli doğumluyum. Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü”nde 4 sene keman ve vurmalı çalgılar eğitimi aldım. Daha sonra İzmir Dokuz Eylül Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalında eğitimime devam ettim ve 2007 yılında mezun oldum. Profesyonel olarak müzik öğretmenliği ve müzik koordinatörlüğü yapıyorum.

2005 yılında, bateristi olduğum ‘MODEL’ adlı müzik grubumu kurarak, dönemin önemli müzik yarışmalarından dereceler aldık. 2009 yılında grupla birlikte İstanbul”a yerleştik ve birlikte Türkiye”nin birçok ilinde ve yurtdışında konserler verdik, birçok sahnelerde yer aldık. Halen müzik yolculuğuma devam etmekte olup “Gece Yolcuları” müzik grubunda olup aktif olarak müzisyenlik yapmaktayım.

Hayatımda tüm bu gelişmeler olurken eş zamanlı olarak gayrimenkul sektörünü yakından takip ediyor ve bir yatırımcı olarak gayrimenkul alım ve satımları yapıyordum. Her zaman büyük bir ilgimin olduğu gayrimenkul sektörü benim için meslek olarak öncelik kazandığında da Türkiye”de ve dünyada 1 numara olan Re/Max “e katılmaya karar verdim.

İlk tercihim, her zaman en iyilerin arasında olmak ve en iyilerle birlikte çalışmaktır. Ve bende Re/Max Türkiye”nin Avrupa Yakasının açık ara 1 numaralı emlak ofisi Re/Max AHENK”e katıldım. Eğitimleri, bilgileri, tecrübeleri, referansları ve sonuçları ile müşteri memnuniyeti odaklı ofisimiz Re/Max AHENK”te, ben de sizler için en iyi gayrimenkul danışmanlığı hizmetini vermeye adayım.

Saygı ve Sevgilerimle,
Aşkın Çolak

Konum

“Aşkın Çolak” için ilk yorumu siz yazın